KONST / Litografier / Färglitografi 12847108
nr 1284 7108
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Ansikte. Signerad, numrerad 8/100. Motivet: 50x70 ca
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 19:35:36
300 kr
400 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström